Цього четверга, 21 січня, близько 03.45 ранку рятувальники Дрогобиччини отримали повідомлення, що на дорогу місцевого значення через сильний вітер повалилось дерево.
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Як видно з доданих фотографій, хвойне дерево впало поблизу села Опака. У повідомлені зазначають, що воно перешкоджало рухові транспорту, але ніхто не постраждав.
Рятувальники оперативно ліквідували наслідки обвалу дерева та відновили нормальний транспортний рух.
![Фото: Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА](https://novyny.net/wp-content/uploads/2021/01/ch-400x289.jpg)
![](https://novyny.net/wp-content/uploads/2021/01/ya-400x290.jpg)
Коментарі