17:50
20.04.2021

Вода затікає у приміщення: на Львівщині руйнується школа (ФОТО)

Школу у селі Прилбичі, що за 50 км від Львова,потрібно ремонтувати. Там підтопило всі стіни, замокла підлога, відсиріли комп’ютери та понищило шкільне приладдя. Усе через те, що під час реконструкції, яку там почали минулого року, із добудови третього поверху потік дах.

Про це повідомляє Суспільне, пишуть “Львівські новини”.

У Прилбицькій школі навчається 380 учнів. Найбільше вода знищила другий поверх. Аби на замоклих стінах не утворився грибок, їх самотужки почистили батьки школярів.

“Батьки самоорганізовувались – чистили стіни, тому що не хотіли, щоб діти залишались в приміщеннях, де вже було видно грибок. Підлоги були затопленні, з підлоги всю воду визбирували. Коронавірус – діти навчаються віддалено, то якось нас рятує, що діти не сидять в тих класах. Тут є небезпека, що дитина підхопить якийсь грибок, тут ж грибок на стінах”, — каже батько школяра Роман Дида.

Через мале приміщення школи, учні навчаються у дві зміни. Минулого року вирішили добудувати третій поверх. У серпні та вересні через значні дощі прміщення почало замокати.

За словами директора школи, якщо навчальний процес відновлять, то на першому поверсі навчатимуться учні молодших класів. У скільки обійдеться такий ремонт ще мають підрахувати. Для цього, за словами начальника відділу освіти Новояворівської ТГ Михайла Дороша, мають створити спеціальну комісію.

“Буде виїжджати комісія із залучення фахівців – інженерів, будівельників, фінансистів, де порахують, яка потреба коштів для здійснення ремонту. Аби діти, починаючи з 1 вересня могли зайти в нормальні приміщення, які відповідатимуть санітарним нормам”, — каже Михайло Дорош.

Гроші на ремонт шукатимуть. Для цього залучать місцеве самоврядування та область.

Читачам також цікаво:

Коментарі