12:57
26.03.2021

19-річний важкоатлет з Львівщини став чемпіоном України

19-річний Володимир Галій з Жидачева став чемпіоном України з важкої атлетики серед юніорів у ваговій категорії до 67 кг.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА, пишуть “Львівські новини”.

Зазначається, що важкоатлет виборов золото на Національному чемпіонаті України.

В обласній федерації наголошують, що Володимир також став переможцем Всеукраїнського турніру на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун.

Важку атлетику спортсмен опановує у Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву №1 та Львівській школі вищої спортивної майстерності. Його тренують Андрій та Володимир Гентоші та Віталій Олевич.

Бронзу у сумі двоборства сьогодні також виборов ще один спортсмен з Жидачева Орест Романів, зокрема він здобув золото у ривку (138 кг) та бронзу у поштовху (160 кг) у ваговій категорії до 81 кг. Його також тренують Андрій та Володимир Гентоші та Віталій Олевич.

Зазначається, що це вже не перша перемога збірної Львівщини на юніорському чемпіонаті України.

Учора золото змагань виборола львів‘янка Ельвіра Борозна. Раніше бронзовою призеркою стала Марія Куц.

Нагадаємо, збірна Львівщини також стала переможцем дорослого Кубка України.