11:08
03.01.2023

Департамент економічної політики ЛОВА прозвітував про роботу за минулий рік

На підтримку бізнесу Львівщини з державного бюджету цьогоріч скерували 7,6 млрд грн

У напрямку забезпечення належних умов для проживання внутрішньо-переміщених осіб 120 об’єктів житлового фонду області охопили реновацією, завдяки чому в області створюють 9,5 тисяч місць для переселенців. До реновації залучили два десятки донорських організацій.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, пишуть Львівські новини.

Станом на сьогодні завершили відновлення 53 об‘єктів, де облаштували 3282 додаткових місця, а також покращили умови проживання проживання для 1392 місць.

На реновацію та будівництво житлового фонду для ВПО цьогоріч скерували з різних джерел 647,3 млн грн (обласний бюджет – 181,5 млн грн, кошти громад – 128,6 млн грн, допомога Малопольського воєводства – 23 млн грн, донорські кошти – 310,2 млн грн, інші джерела – 4 млн грн). Найбільше місць для ВПО створили у Стрийському та Дрогобицькому районах.

На підтримку бізнесу Львівщини з державного бюджету цьогоріч скерували 7,6 млрд грн, підтримали 2541 суб’єкт підприємницької діяльності. Регіональна підтримка становила 52,5 млн грн (підтримали 268 підприємців), донорська підтримка – 30,4 млн грн (підтримали майже дві сотні підприємців).

У напрямку підтримки експорту:

 • допомогли вийти на іноземні ринки для 300 підприємств;
 • 50 підприємств стали учасниками Школи експортера;
 • каталог «Експортний потенціал Львівщини» доповнили більше сотнею підприємств області.

У напрямку інвестицій та релокації бізнесу:

 • в області перереєстрували 225 релокованих підприємств;
 • створили майже 7,5 тис нових робочих місць;
 • працевлаштували понад тисячу переміщених осіб;
 • учасниками Західноукраїнського форуму партнерства стали 1350 осіб.

У напрямку підтримки бізнесу та промисловості:

 • 52 релоковані підприємства отримали грошову допомогу в межах обласної програми підтримки;
 • видали 64 ваучери на маркетингові послуги, 43 на сертифікацію продукції;
 • фінансову допомогу на закупівлю обладнання отримали 84 підприємства;
 • цьогоріч в області відновили роботу більше сотні промислових підприємств.

Цьогоріч в області провели 9860 аукціонів з оренди та приватизації державного і комунального майна, в них взяли участь 1974 учасників.

“На аукціонах продали 634 об’єкти малої приватизації, стартова ціна зросла на 72%. Цьогоріч саме на Львівщині, вперше в Україні, уклали договір з релокованим підприємством на пільгову оренду. Львівська область посіла друге місце за доходами від приватизації та оренди та за кількістю земельних аукціонів. Два об’єкти приватизації, які знаходяться на Львівщині, увійшли у п’ятірку найдорожчих в Україні.

Також, цьогоріч Львівщина посіла друге місце за кількістю проведених закупівель в системі Прозоро. 50,3 млрд гривень очікувана вартість закупівель та 190 674 оприлюднених лотів”, – йдеться у повідомленні.

У напрямку Стратегічного планування та інноваційного розвитку на Львівщині реалізували 9 інноваційних проєктів, розробили Аналітичний портал області та розпочали розробку Стратегії Львівської агломерації.

Коментарі