16:25
24.12.2021

Депутат ЛОР розповів, що вдалося зробити за рік ФОТО)

Олександр Тіщенко, депутат Львівської обласної ради, розповів на своїй Facebook-сторінці про те, як минув для нього 2021 рік та, що вдалось зробити для області.

“Завершується 2021 рік, який пролетів для мене, як одна мить. Зустрічі з нашими чудовими людьми, що приходять до тебе з своїми наболілими потребами, служба, відрядження, гарячі дискусії з колегами-депутатами. І всюди необхідно бути, спілкуватись, приймати рішення. Так, довелось багато працювати, не рахуючись з особистим часом та власними потребами”, – йдеться у дописі.

Тіщенко додав, що за цей час, разом з своїми помічниками прийняв 1230 громадян, отримав та опрацьював 125 заяв та звернень від мешканців округу, провів 136 зустрічей з громадянами та трудовими колективами виборчого округу. Намагався без поважних причини не пропускати сесій обласної ради, відтак відвідуваність засідань складає близько 90%.

“Підтримав багато важливих проектів рішень обласної ради: Обраний секретарем постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. В порядок денний комісії загалом було включено 174 питання, з яких розглянуто 174, що складає 100%. Особисто подав 5 депутатських звернень, зокрема : про необхідність ремонту автомобільних доріг; створення регульованих пішохідних переходів з облаштуванням їх засобами заспокоєння руху; покращення матеріально-технічної бази військових частин Львівського гарнізону; реконструкції навчальних закладів”, – поділився Олександр Тіщенко.

Також він зазначив, що взяв участь у роботі тимчасової контрольної комісії обласної ради з вивчення та моніторингу стану дотримання законності при адмініструванні органами ДПС у Львівській області податку на додану вартість (ПДВ), що сплачується суб’єктами підприємницької діяльності.

“Як і обіцяв раніше, ініціював внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки, а саме: щодо надання та виплати одноразової адресної грошової допомоги на поліпшення матеріально-побутових умов учасникам АТО (ООС), сумарний строк безпосередньої участі яких в АТО (ООС), становить не менше 45 діб, в розмірі 50 000 гривень.

Вважливим досягненням вважаю виділення коштів відповідно до звернень громадян Золочівського району для надання матеріальної допомоги на лікування . Загалом було надано допомогу 36 громадянам на загальну суму 196700,00 грн. Неодноразово здійснював контроль за використанням коштів, виділених з обласного бюджету, ходом виконання робіт. Так, безпосередньо контролював хід виконання робіт з ремонту та облаштування приймального відділення Буської центральної районної лікарні”, – йдеться у доисі.

Тіщенко додав, що ним підтримано ряд важливих ініціатив від представників громад і мешканців округу, надано всебічне сприяння в їх реалізації. До прикладу, проведено: капітальний ремонт м’якої покрівлі даху майстерні Золочівського професійного ліцею; капітальний ремонт водяної скважини з заміною даху, вікон, дверей та ремонтом стін в КЗ ЛОР “Підкамінський психоневрологічнй інтернат” в смт. Підкамінь; капітальний ремонт даху спального корпусу Буського ЗЗСО-гімназії ім.Є.Петрушевича при Львівському Національному університеті ім.Івана Франка; капітальний ремонт санітарно-побутових приміщень в Бродівському КДНЗ №9; реконструкція території Народного дому в с.Ожидів Буської ОТГ з облаштуванням пішохідних доріжок; ремонт ділянки дороги Красне –Русилів.

“Приємно бачити результати командної роботи, проте, попереду ще багато праці. Вже з наступного року працюватимемо над облаштуванням спортивного майданчика із штучним (трав’яним) покриттям у смт. Красне; реконструкцією частини приміщень терапевтичного корпусу під влаштування операційного блоку КНП «Бродівська центральна міська лікарня»; з комплексної реставрації Монастирського храму з дзвіницею – пам’ятки архітектури національного значення XV-XVIII ст. в смт.Підкамінь; з капітального ремонту частини приміщення приймального відділення з влаштуванням засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у КНП «Буська центральна районна лікарня»; з придбання обладнання для хірургічно-травматологічного відділення і відділення реабілітації КНП “Буська ЦРЛ”, – підсумував Олександр Тіщенко.

Коментарі