13:24
25.11.2021

До Дня святого Миколая дітям на Сході організовують збір українських книг

За словами організаторів, акція проводиться для відновлення українських традицій на Сході країни

ГО «Коло Честі» організовує акцію “Книга від Святого Миколая” — збір українських книг присвячений до свята святого Миколая. 

Про це інформує ГО “Коло честі”, пишуть “Львівські новини”.

“Навряд для когось буде секретом, що внаслідок довготривалої окупації Радянською владою багато українців з центральних та східних теренів нашої батьківщини втратили зв’язок з пам’яттю про українські свята та традиції. Ця акція проводиться для подолання цієї історичної несправедливості, відновлення нашої культури. Поділись світлим святом з дітьми, з прифронтових селищ та дітей з тамтешніх осередків організації “Пласт” (книги для дітей віком до 16-ти років)”, — йдеться у дописі.

У ролі Миколая будуть виступати військовослужбовці 25-ої окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, які будуть дарувати книги дітям у прифронтових містах: Авдіївка, Очеретино, Орлівка, Верхньоторецьке.

“Кожний благодійник має змогу написати коротке привітання у книзі або вклавши привітальну листівку, що назавжди закарбується у пам’яті дитини. Залишити книги ви зможете у найближчому відділенні нашого партнера Медична лабораторія Медіс/Medis“, — зазначають в організації.

Конт. номер у разі виникнення питань: 095-221-25-58.
Фінансово підтримати нашу ініціативу ви можете надіславши кошти на карту монобанка: 4441 1144 6507 8101 — Назар Кут.

Коментарі