12:48
29.09.2021

Донор з Вінниці врятував чотири життя (ФОТО)

Рідні чоловіка дали дозвіл на забір його органів

Вчора, 28 вересня, до Інституту серця гелікоптер поліції доставив донорський орган для порятунку 12-річної дівчинки.

Про це інформує Поліція Львівської області, пишуть “Львівські новини”.

Нирки і печінку від того самого вінницького донора на авто із супроводом патрульної поліції терміново транспортували у Київ для пересадки іншим пацієнтам.

У Вінниці команда трансплантологів передала життєво важливі вантажі  поліцейським, які успішно доставили їх  до столиці.

Вертоліт Національної поліції України транспортував донорське серце до столичного Інституту серця для пересадки  маленькій пацієнтці.

Шанс на порятунок 12-річна дівчинка отримала завдяки  мешканцю Вінницької області, чиє серце їй пересадили після згоди родичів чоловіка.

Від того самого вінницького донора дві нирки сьогодні пересадять у клініці «Охматдит» двом дівчаткам віком 12 та 17 років. Печінку отримає ще одна 17-ти річна дівчина, яка вже близько місяця знаходилася у критичному стані в реанімації.

«Наразі разом з віце-прем’єром Михайлом Федоровим та Комітетом ВРУ з питань  здоров’я нації працюємо над тим, щоб кожен із 7 мільйонів українців, зареєстрованих у «Дії», міг за декілька натискань на екран смартфону дати добровільну згоду стати донором», –  повідомив Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський.

Читачам також цікаво:

Коментарі