18:39
21.03.2021

“Галицька митниця – найгостріша проблема”, – Рябікін

Начальник Держмитслужби Павло Рябікін розкритикував роботу керівництва Галицької митниці

Під час засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України начальник Держмитслужби України оцінив роботу Галицької митниці та її керівників.

«Що стосується Галицької митниці – це, на мій погляд, зараз найгостріша проблема. Щодо ставлення до пана Цабака і всіх, хто працює на Галицькій митниці – я думаю, те, що ми маємо зараз там – це результат їх діяльності і це прикро», – розповів Павло Рябікін, начальник Держмитслужби України.

 

Володимир Цабак донедавна очолював Галицьку митницю а зараз там працює першим заступником начальника. За час його головування Галицька митниця постійно перебувала в епіцентрі корупційних скандалів. Від контрабанди сигарет та бурштину до поборів за розмитнення автотранспорту. А щодо Сергія Корчака, який є в.о. начальника Галицької митниці, Павло Рябікін делікатно визнав його неефективність:

«Вирішити проблеми цієї митниці він не зміг. Я його відкликав і, на жаль, зараз не маю кандидатури, яка б сказала: «Окей, я вирішу все те, що зараз коїться на Галицькій митниці».

Сергій Корчака очолював Галицьку митницю останні два місяці. За цей час чиновник встиг подружитись із командою Володимра Цабака та потрапити у кілька скандалів: одразу після його призначення до Львова – польські правоохоронці затримали вантажівку із цигарками, яку, чомусь, пропустили Галицькі митники через пост Рава-Руська. Вартість вантажу сягала 2,5 млн.грн.

Після цього з’ясувалось, що через пункти пропуску Галицької митниці проходить потужний наркотрафік.

Вже за місяць після призначення Сергія Корчака почались утиски «білого» бізнесу на Львівщині, який до цього свої товари розмитнював.

Ну і на прощання Сергій Корчака запам’ятався львів’янам історією з контрабандою 30-ти кілограмів бурштину, що пропустили українські митники, натомість виявили польські.

На фото Сергій Корчака

Також читайте:

Коментарі