17:07
06.01.2022

Герой АТО вимагає звільнення міністра МВС та глави Нацполу

Тарас Бакай,  екс-боєць добровольчого батальйону “Свята Марія” на своїй Facebook-сторінці написав пост із вимогою звільнити міністра МВС та голову Національної поліції України”.
“Поліцейські не просто мають вимагати під час страйку достойного відношення та зарплати а й звільнення причетних до цього бардаку: міністра МВС та голови НПУ.Марно чекати що вони як офіцери напишуть рапорти самі, для цього потрібно бути офіцером.Це для початку.Наступний етап-звільнення нафталінових генералів що дискредитували себе на місцях.Тільки так система себе відродить!!!Маю честь!!!” – йдеться у дописі.
Нагадаємо, з 20 грудня в Україні працівники патрульної поліції розпочали страйк через низькі зарплати. Вони відмовились штрафувати порушників, окрім тих випадків, коли водій буде у нетверезому стані
Важливо, що у кінці року працівники правоохоронних органів отримують 13-ту зарплату, винагороду за результатами роботи за поточний рік. Зазвичай, її  виплачують у грудні, саме тому в побуті її й називають тринадцятою зарплатою. Однак, цьогорічна премія у 541 грн неабияк здивувала працівників поліції.
А 30 січня після примусових показників у місті Токмак Пологівського району Запорізької області усі працівники райвідділу написали рапорт на звільнення.

Довідка:

Тарас Бакай з 2014 року воював у зоні АТО в лавах добровольчого батальйону “Свята Марія”.

У січні 2015 році військових почали оформлювати або в ЗСУ, або під юрисдикцію МВС. Залишити добровольців єдиною бригадою обіцяли саме у вигляді батальйону тоді ще міліції. На площі Києва чоловік прийняв присягу і пішов на передову.

А з 2016 по 2017 рр. Тарас Бакай заступив на посаду начальника Управління  внутрішньої безпеки Національної поліції в Луганській області.

У 2017 році повернувся до Львова і  обійняв посаду Заступника начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, де проходив службу до 2019 року.

Коментарі