20:38
11.01.2022

Гуртожиток львівського вишу перейменували на честь російського співака

Зробили це невідомі в додатку “Ґуґл Карти”

Гуртожитку №6 Львівського національного університету імені Івана Франка, що знаходиться за адресою вул. Пасічна 62Б, присвоїли ім’я скандального російського співака Моргенштерна. Зробили це невідомі в додатку Google Maps. Тепер студенти-мешканці гуртожитку просять допомогти повернути найменування на честь Івана Франка, пишуть “Львівські новини”

Скриншот з додатку Google Maps станом на сьогодні

Студенти, що проживають в гуртожитку, помітили зміну назви ще минулого року, проте не звертали уваги, адже думали, що це тимчасово. Проте назва була незмінною протягом кількох місяців, тому небайдужим мешканцям довелося просити допомоги в користувачів Фейсбуку.

“Справа в тому, що самому змінити назву не можна, можна запропонувати зміну, яку прийме чи не прийме модератор. І велика кількість змін та скарг пришвидшить реакцію”, — ділиться мешканець гуртожитка Ярослав, у коментарі для “Львівських новин”.

Саме таким чином до цього і змінили назву: хтось запропонував зміни, які модерація Google прийняла. Гуртожиток №5, що знаходиться навпроти, також мав змінену назву в додатку, проте на честь українського виконаця Дзідзьо.

Скриншот з додатку Google Maps зроблений 27 жовтня 2021 року

Тим не менш п’ятому назву повернули, а шостий і досі названий на честь скандального Моргенштерна.

Більше новин читайте в нашому Telegram!

Читачам також цікаво:

 

Коментарі