17:38
22.12.2022

“Левову частку свого життя Гетманцев співпрацював зі зрадниками України”, – Козицький відповів на звинувачення голови Комітету ВРУ з питань фінансів

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький звернувся до очільника Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева, котрий хоче виправдати корупцію у Львівській податковій і прив’язує проросійську ОПЗЖ. 

“А я маю дуже багато фактів з біографії Данила Олександровича, які свідчать про його тісні зв’язки з людьми з російських спецслужб.

У недавньому інтерв’ю т.в.о. керівника СБУ Василь Малюк повідомив, що за відправлення в Україну агентів російських спецслужб відповідальний «офіс» двох посадовців часів президентства Віктора Януковича – заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича та колишнього першого віцепреʼмєра Андрія Клюєва. Під керівництвом цих двох осіб та в присутності кадрових співробітників Пʼятої служби ФСБ РФ збирали інформацію про Україну”, – зазначив Козицький.

Також він додав, що за даними британської розвідки, Сівкович був одним із членів «маріонеткового уряду», який Росія готувала після нападу на Україну. Проти нього також накладені санкції США.

“Ви запитаєте, що Сівкович має до Гетманцева? А те, що Данило Олександрович 8 років був помічником Володимира Сівковича, депутата від «Партії регіонів», який співпрацює зі спецслужбами держави-агресора та зрадив свою країну! У 2017 році Данило Гетманцев хотів стати суддею, але Вища кваліфікаційна комісія суддів і Громадська рада доброчесності не пустили його на цю посаду саме через зв’язки з Сівковичем.

Тому у мене риторичне запитання – яке моральне право має Данило Гетманцев безпідставно звинувачувати когось у якихось зв’язках з ОПЗЖ, якщо левову частку свого життя він співпрацював зі зрадниками України?” – написав очільник ЛОВА.

Учора, 21 грудня, Львівська ОВА двічі зверталася до Мінфіну, щоб там прокоментували ситуацію з Львівською податковою.

“Там є люди, які натхненно займаються спортом, тренують своє тіло, але пливуть за течією і політичну позицію їм в результаті сформувати надзвичайно важко.

Знаю, що у Львівській податковій середня ланка працівників готова працювати чесно та прозоро і має державницьку позицію. Пане Сергію Марченко, Львівська область досі чекає вашої публічної думки щодо зловживань з поверненням ПДВ та оцінки роботи керівництва місцевих фіскалів. Бюро економічної безпеки вже сказало своє слово!” – підсумував Козицький.

Коментарі