14:21
16.10.2021

Львів’янин став кращим гравцем турніру з мініфутболу для митників

Загалом команда зі Львова посіла 2 місце в турнірі

14-15 жовтня в спортивному комплексі «Молодь» в Ужгороді відбувся розіграш відкритого кубка з мініфутболу серед 10 команд митних органів України.

Про це інформує Львівська митниця, пишуть “Львівські новини”.

Серед команд-учасників турніру були: Центральний апарат Державної служби, Університет митниці та фінансів, Львівська, Волинська, Одеська, Харківська, Київська, Івано-Франківська, Рівненська та Закарпатська митниці.

До фіналу увійшли команди з Одеси та Львова. Гравці продемонстрували досконалу техніку гри. Львівські митники билися, як справжні “леви”, а на 12 -ій хвилині першого тайму Максим Козирєв влучив у ворота суперника, проте одесити зрівняли рахунок, матч закінчився з результатом 1:1. Це призвело до серії пенальті, в якій перемогла одеська команда.

Незважаючи на поразку в останньому матчі, найкращим гравцем турніру визначили Романа Вишиваного зі Львівської митниці.