14:57
29.09.2021

Львівські лікарі прооперували 38-річну жінку із рідкісним захворюванням (ФОТО)

У пацієнтки підозрювали наявність кисти каналу Нука

До спеціалістів Центру серця та судин у Львові звернулась 38-річна жителька Рівненської області, якій два місяці тому  діагностовали тромбоз глибоких вен правої нижньої кінцівки, викликаний утвором у паховій ділянці. 

Про це інформує Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, пишуть “Львівські новини”.

Медики обстежили хвору методом МРТ, за результатом якої виникла підозра на  рідкісне захворювання – кисту каналу Нука.

Після повторного огляду вже у Львові  медики відділення судинної хірургії, утвір було розцінено не як кисту каналу Нука, а як вкрай рідкісну адвентиційну кисту стегнової вени – кисту, що розвивається із стінки самої судини.

За останні 70 років у всьому світі, згідно з міжнародними науковими працями, було зафіксовано лише 20 випадків цього захворювання.

Фото: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

Хворіу потрібно було негайно оперувати. Проте така операція — вкрай складна та ризикована та вимагала ювелірної точності рухів.

І тим не менше, хірурги вирішили боротись за здоров’я та життя молодої жінка та провели операцію та післяопераційний період — пройшов без ускладнень.

Фото: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

Пацієнтку ще чекають планові огляди, що, оцінити віддалені результати. Зараз вона повернулась додому на Рівненщину.

Фото: Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги

“А ми нагадуємо, наші спеціалісти відділення судинної хірургії надають кваліфіковану допомогу при всьому спектрі судинних захворювань. У тому в тому числі — при новоутворах, що вражають магістральні судини та вроджені артеріо-венозні мальформації”, – йдеться у дописі.

Читачам також цікаво:

Коментарі