20:45
18.06.2024

Львівський суддя з угорським паспортом задекларував 5 земельних ділянок

Голова Львівського окружного адміністративного суду Олександр Коморний відомий тим, що повертає до роботи відсторонених зі скандалом співробітників митниці, яких було затримано на місці злочину

На дружину Олександра Коморного Людмилу Коморну оформлено п’ять земельних ділянок, повідомляє Leopolis.news.

Сім’я судді також володіє двома квартирами, площею 104 та 89,88 кв. м, а також приватним будинком на 226,7 кв. м. Ще один будинок на 190,6 кв. м. знаходиться на стадії будівництва.

Задекларував суддя і три стареньких автомобіля: SUBARU FORESTER 2009 року випуску, NISSAN QASHQAI 2008-го та MAZDA CX-9 2008-го.

У судді Олександра Коморного також відкриті банківські рахунки у всіх основних видах валют.

Втім, ймовірно, Коморний більше довіряє братові-прокурору, ніж власній дружині. Так, брат судді Віталій Коморний перебуває на посаді прокурора Львівщини, батько – Ігор Коморний працював у Рівненській прокуратурі прокурором області.  Кругова порука у Львівській області зберігається завдяки таким кланам, а подібних випадків суддівсько-прокурорських династій – немало.

У «звичайного прокурора» Віталія Коморного, зарплатня якого складає 7000 гривень, на рахунках задекларовано 70 тис євро, 27 тис. доларів та 700 тис гривень. Окрема позиція – «подарунок від брата» у розмірі 300 тис гривень.

До слова, у активі Олександра Коморного – не лише квартири у Києві та земля на Львівщині, але й, що цікаво, – угорський паспорт. “Питання: навіщо львівським суддям, що заробляють на квартири та землю в Україні, запасний план?” – зазначили у виданні “Справжня Варта”.

Коментарі