12:06
08.08.2022

На Львівщині надано понад 82 тисячі адмінпослуг з питань ведення державного земельного кадастру цього року

Більшість адмінпослуг було надано фахівцями Дергеокадастру безоплатно

Від початку цього року працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 82 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надано громадянам безоплатно», зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.

Більшість адмінпослуг було надано фахівцями Дергеокадастру безоплатно (81% від всіх наданих послуг). Також за послуги, які надаються на платній основі, надійшло 1,8 млн грн до місцевих бюджетів громад.

Довідка:

З 9 червня 2022 набрав чинності Закон України від 12.05.2022  № 2247-IX  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей регулювання земельних відносин в умовах воєнного стану», відповідно до вимог Закону наказом Держгеокадастру від 09.06.2022 № 141 «Про відновлення функціонування Державного земельного кадастру», погодженого Міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським, функціонування Державного земельного кадастру було відновлено.

 

Коментарі