09:51
10.02.2023

На Львівщині підприємці розширюють виробництва за підтримки з обласного бюджету

Торік компанія отримали фінансову допомогу в розмірі 500 тис грн на закупівлю обладнання

Компанія із виробництва та імпорту риби і м’яса Kramar LTD працює на Львівщині з 2007 року. Мають власні цехи для переробки свинини, курятини, яловичини. Володіють найбільшим асортиментом риби та м’яса у Західній Україні.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА, пишуть Львівські новини.

Із виробництвом, яке попри всі труднощі та виклики воєнного часу, працює, дає роботу і зарплатню людям та продукцію на ринок, ознайомився перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

 Торік Kramar подались на обласну програму підтримки бізнесу та отримали фінансову допомогу в розмірі 500 тис грн на закупівлю обладнання.

Завдяки цьому встановили лінію із виробництва консерв, яка вже працює. Львівщина була першою і єдиною областю в Україні, яка у 2022 році запропонувала вузькоспеціалізовану програму, орієнтовану на підтримку бізнесу на період війни.

Фото: ЛОДА

 У співпраці з партнерами в межах дії Програми торік понад 40 релокованих підприємств та понад 80 підприємств харчової, легкої, машинобудівельної промисловості отримали безповоротну фінансову допомогу, більше 100 суб’єктів підприємництва ваучерну підтримку на маркетингові цілі та сертифікацію продукції.

 

Продовжили її і цього року. У планах підтримка для 300 суб’єктів підприємницької діяльності та створення 1000 нових робочих місць. Детальніше за посиланням.

Читачам також цікаво:

Коментарі