16:28
06.07.2021

На Львівщині поліція повідомила про підозру державному виконавцю

Максимальне покарання, яке загрожує жінці, – позбавлення волі терміном до п’яти років

Заступниця начальника одного з районних відділів Державної виконавчої служби міста Львова Головного територіального управління юстиції у Львівській області, внесла несанкціоновані зміни до Автоматизованої системи виконавчих проваджень, а саме – змінила анкетні дані (ім’я) боржника.

Про це інформує Поліція Львівської області, пишуть “Львівські новини”.

Після цього чоловік вибув з Реєстру боржників та отримав можливість незаконно відчужити (реалізувати) автомобіль «Фольксваген Гольф», який, відповідно до рішення суду, перебував під обтяженням та не міг бути відчуженим.

Окрім того, такими своїми діями зловмисниця перешкодила виконанню рішення суду щодо стягнення з боржника грошових коштів у сумі близько 55 тисяч гривень на користь страхової компанії.

Сьогодні, 6 липня, слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.382 (Невиконання судового рішення) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Читачам також цікаво:

 

Коментарі