17:00
05.07.2023

На Львівщині розпочали роботи по будівництві мосту через річку Дністер

Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА у 2023 році виділив 15 млн гривень

В селі Монастирець Комарнівської територіальної громади Львівської області на автомобільній дорозі Монастирець-Поляна розпочато роботи по будівництву моста.

Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко, пишуть Львівські новини.

Міст було пошкоджено під час повені 23-27 липня 2008 року. В тому ж році розпочато ліквідацію наслідків стихійного лиха, проте через брак фінансування роботи призупинили.

Впродовж 15 років мешканцям прилеглих сіл доводилося користуватися старим аварійним дерев’яним мостом, який не міг забезпечити безпеку та комфорт для жителів.

“Розуміючи потреби мешканців та важливість проведення ремонтних робіт на зазначеному мості Департаментом дорожнього господарства Львівської ОДА у 2023 році було виділено кошти, а саме 15 млн. гривень з ДДФ”, – йдеться у дописі.

В межах будівельних робіт передбачено: зварювання та монтаж металевих балок прогонової будови; влаштування монолітної залізобетонної плити; влаштування асфальтобетонного покриття, а також бар’єрного та перильного огородження.

“Виділення фінансових ресурсів на проведення ремонтних робіт підтверджує пріоритети ЛОДА у забезпеченні безпеки, розвитку та покращенні інфраструктури Львівської області”, – підсумував Бучко.

 

Коментарі