08:44
12.10.2022

На Львівщині скерували 2,7 млн грн до місцевих бюджетів громад за адмінпослуги надані працівниками Держгеокадастру

Більшість адмінпослуг фахівці Держгеокадастру надали безоплатно

Від початку цього року працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали понад 116 тисяч адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру громадянам та юридичним особам.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА, пишуть Львівські новини.

«Процес отримання громадянами адміністративних послуг Держгеокадастру забезпечується нашими фахівцями на належному рівні, зокрема в режимі доступу та користування електронними сервісами та послугами Держгеокадастру, більшість адмінпослуг надали громадянам безоплатно», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Користувачі Державного земельного кадастру можуть скористатися е-сервісами Держгеокадастру та замовити через особистий кабінет необхідні витяги з ДЗК, нормативну грошову оцінку земельної ділянки, виправлення помилок в НКС або отримати відповідну послугу через ЦНАП.

Більшість адмінпослуг фахівці Держгеокадастру надали безоплатно (79% від всіх наданих послуг). А за послуги, які надаються на платній основі, скерували 2,7 млн грн до місцевих бюджетів громад.

Як нагадали у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОВА з липня впровадили функціонал щодо автоматичного формування програмним забезпеченням Державного земельного кадастру витягу із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, який дозволяє отримати згаданий витяг в електронному вигляді одразу після подання відповідної заяви без участі працівників територіальних органів Держгеокадастру.

Читачам також цікаво:

Коментарі