14:17
04.08.2021

На Львівщині стадіон “Сокіл” після ремонту прийматиме три тисячі глядачів

Реконструкція відбувається у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту

Капітальний ремонт відбувається на спортивній арені “Сокіл” у Стрию.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.

Із ходом робіт сьогодні у межах робочого візиту на Стрийщину сьогодні ознайомився голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Спортивна інфраструктура – це основа для розвитку масового спорту. Нещодавно ми завершили стадіон у Самборі, на фінальному етапі стадіон Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Цього року розпочинаємо Сокаль, Мостиська, Стрий. Це такі об‘єкти, які служитимуть громадам не одне десятиліття. Важливо, аби роботи виконувались якісно та своєчасно», – зазначає Максим Козицький.

Фото: ЛОДА

У межах проєкту запланована реконструкція адміністративного будинку стадіону з підведенням інженерних мереж, облаштування трибун, футбольного поля з системою поливу, бігових доріжок, проведення благоустрою території. Цьогоріч на роботи на об‘єкті скерували 7 мільйонів з обласного бюджету та 5 мільйонів з місцевого.

Стадіон «Сокіл» у Стрию – один з об‘єктів, реконструкція яких відбувається у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту, яку реалізовує управління молоді та спорту Львівської ОДА. Усього у межах програми запланована реконструкція трьох стадіонів та спорудження 13 майданчиків.

Читачам також цікаво:

 

Коментарі