16:22
20.03.2023

На Львівщині знешкодили підпільний осередок «компартії більшовиків»

Під час обшуків правоохоронці виявили російські паспорти, зброю і боєприпаси

На Львівщині та ще шістьох регіонах країни Служба безпеки України нейтралізувала підпільні осередки так званої «комуністичної партії радянського союзу».

Про це повідомляє пресслужба СБУ, пишуть Львівські новини.

«Нейтралізовано підпільні осередки так званої «комуністичної партії радянського союзу». Це підконтрольна фсб російська організація, яка бере активну участь у проведенні підривної діяльності проти України», – йдеться у повідомленні.

Після повномасштабного вторгнення росії організатори об’єднання намагались створити в України розгалужену мережу власних «обкомів».

Їхні «активісти» мали закликати до масової підтримки російських загарбників та облаштовувати «комендатури» для збору розвідданих та підготовки ворожих диверсій.

До осередків агітували приєднуватись місцевих жителів, зокрема колишніх та діючих військових, які розпочинали службу за часів срср.

Встановлено, що прокремлівську організацію очолює Юрій Щіпков – керівник «центрального комітету більшовиків», який перебуває в москві.

Саме за його вказівкою були створені підпільні «філії» об’єднання у Києві, а також у Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій та Чернігівській областях.

До функціонування ворог залучив понад 45 осіб, які використовували власні оселі для конспіративних зустрічей учасників ворожого підпілля та планування підривних заходів.

Зʼясовано, що вказівки на проведення злочинних дій отримували зловмисники безпосередньо від очільника московського «цк» через спеціально створений анонімний Телеграм-канал.

Завдяки оперативному втручанню СБУ жоден із планів щодо підривної діяльності не був втілений у життя.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів правоохоронці виявили російські паспорти, незареєстровану зброю і боєприпаси, мобільні телефони із доказами листування з російським «куратором», прокремлівські агітаційні матеріали.

Читачам також цікаво:

Коментарі