11:57
13.02.2023

На Львівщині запрацював новий пункт пропуску «Нижанковичі – Мальховичі» (ФОТО)

Загальна вартість будівництва складає 109 млн злотих

У Самбірському районі відкрили тимчасову інфраструктуру на майбутньому пункті пропуску «Нижанковичі – Мальховичі». Від сьогодні, 13 лютого,  пусті вантажні транспортні засоби, масою понад 7,5 тонн, можуть перетинати українсько-польський кордон в обидва напрямки.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, пишуть Львівські новини.

“Це тимчасове місце проїзду відкрили, щоб розвантажити інші пункти пропуску, зменшити черги на кордоні та пришвидшити рух транспорту”, – йдеться у дописі.

Будівництво нового пункту пропуску «Нижанковичі – Мальховичі» триває. Попередньо через ПП здійснюватимуть міжнародне переміщення осіб та вантажів транспортними засобами з максимально допустимою масою до 3,5 тонн.

“Цей пункт пропуску плануємо відкрити до 2024 року. Він передбачає спільний контроль українських і польських митників та прикордонників. Його вартість – 109 мільйонів злотих, які оплачує польська сторона”, – зазначив Козицький.

“Коли ми спільно починали будівництво цього пункту пропуску у 2021 році, навіть гадки не було про те, що готує росія. Війна ламає плани і людські долі, але є речі, які міцніють. Це – дружба та добросусідство. Дякую усім причетним до реалізації цього проєкту, Уряду та народу Польщі, особливо Підкарпатському воєводству та його воєводі Єві Леніарт. Весь польський народ реальними справами демонструє свою підтримку та віру в Україну і мирне майбутнє для всієї Європейської родини”, – додав очільник ЛОВА.

“Ми ніколи не забудемо вашого людяного ставлення, оперативно прийнятих рішень. Як ви подали нам руку і підставили плече. Не забудемо ваші великі серця.

Такі проєкти дуже важливі. Вони роблять нас єдиними і зміцнюють віру у перемогу”, – підсумував Козицький.

Фото: Максим Козицький

Читачам також цікаво:

Коментарі