13:25
09.06.2021

На підтримку дівчинки з рідкісною хворобою львівське ательє шитиме хустини

У світі на сьогодні зареєстровано близько 350 випадків цього синдрому, а лікування немає

В 10-річної дівчинки відбувається передчасне старіння організму. Це єдиний зареєстрований в Україні випадок такого синдрому. 

Про це повідомляє “Твоє місто”, пишуть “Львівські новини”.

Львівське ательє «Lady Di atelier» почало шити хустинки з малюнками Іринки Химич, якій поставили діагноз прогерія Хатчинсона-Гілфорда. Вона єдина в країні з таким діагнозом, який дає фізичні обмеження. 

«Іринку це не зупиняє, вона кожен день живе на всі 200%, досліджує життя і має дуже щире та добре серце», –зазначають в Ательє. 

На нових хустинках зображені фламінго. Це улюблений птах Іринки, і вона себе з ним асоціює. Це була її перша спроба малювати аквареллю, але завдяки великому бажанню є результат. 

джерело: Твоє місто

Фото: “Твоє місто”

«Життєрадісна добра дівчинка дресирує улюбленця песика Персика, кота Пінкі, навчається у 3-му класі та захоплюється різними видами творчості: малюванням, складає лего, фарбує нігті та мріє про власний будинок», – додають в ательє. 

Вартість хустинки, розмір якої 93х93 см, становить 1000 грн. Частина від продажу піде на допомогу дівчинці і її мамі. 

джерело: Твоє місто

Фото: “Твоє місто”

Синдром Хатчинсона-Гілфорда – це рідкісне генетичне захворювання дітей, при якому виникають зміни шкіри й внутрішніх органів. Хвороба зумовлена передчасним старінням організму, також затримкою росту і черепно-лицьовими аномаліями. 

У світі на сьогодні зареєстровано близько 350 випадків цього синдрому, а лікування немає. 

Читачам також цікаво:

Коментарі