10:02
17.10.2022

На ЗАЕС відключилась остання лінія зв’язку з енергомережею

російські терористи вчергове обстріляли підстанції критичної інфраструктури

У результаті обстрілу російськими військовими на ЗАЕС відключилась остання лінія зв’язку з енергомережею.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомили у НАЕК “Енергоатом”, пишуть Львівські новини.

“Рашистські терористи змінили тактику і зараз намагаються шантажувати Україну та весь світ ракетними обстрілами дистанційних підстанцій, через які живиться АЕС. Так, сьогодні, 17 жовтня, російські терористи вчергове обстріляли підстанції критичної інфраструктури на підконтрольній Україні території, внаслідок чого о 03:59 відключилася остання лінія зв’язку 750 кВ ЗАЕС – Дніпровська. У перехідному процесі через короткочасне зниження напруги відключався резервний трансформатор власних потреб ЗАЕС і відбувся запуск дизель-генераторів”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначили, що відключилася лінія зв‘язку 750 кВ Південноукраїнська АЕС – Дніпровська, але без впливу на навантаження ПАЕС.

“Вкотре звертаємося до міжнародного співтовариства із закликом невідкладно вжити заходів для якнайшвидшої демілітаризації ЗАЕС, виведення з території станції та міста Енергодар усіх російських військових, та повернення Запорізької АЕС під повний контроль України заради безпеки всього світу”, – наголосили в НАЕК “Енергоатом”.

Читачам також цікаво:

Коментарі