17:22
22.12.2021

Нардеп обматюкав поліцейських, які зупинили його авто (ВІДЕО)

Микола Галушко нецензурно спілкувався з поліцейськими, які зупинили за порушення правил дорожнього руху його автомобіль

У мережу потрапило відео річної давності, на якому депутат від “Слуги народу” Микола Галушко з лайкою та погрозами намагався перешкодити роботі поліції, яка зупинила його водія й авто.

Відео сутички депутата та поліції оприлюднила “Українська правда”, пишуть “Львівські новини”.

У фракції “Слуга народу” дії колеги засудили, але звинуватили ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова в шантажі.

Інцидент стався 18 грудня 2020 року. Поліцейські зупинили авто в центрі Києва за порушення правил дорожнього руху – перетин подвійної смуги – приблизно о 4 ранку.

Авто Toyota Land Cruiser належало матері депутата Галушка, а за кермом був його водій.

Галушко приїхав на місце події. З лайкою і нецензурними висловами депутат заявив, що правоохоронці не мало права спиняти авто депутата парламенту.

“Ти хворий на голову? Це автомобіль народного депутата, як ти можеш його оглядати?” – обурювався Галушко.

Поліцейський заперечив, що самого депутата ніхто не оглядав, його авто не на дипломатичних номерах та не має жодного імунітету.

“Вам хтось мене замовив? Я думаю, ви це спеціально зробили”, – заявив Галушко.

Коли поліцейський зауважив, що на автомобілі не написано, що це авто депутата Ради, Галушко заперечив: “У нас поліцейські – дебіли, тому що вони не вміють користуватися базами даних”.

42-річний Микола Галушко – член комітету з питань правоохоронної діяльності, випускник національної академії внутрішніх справ. Він обрався до парламенту від “Слуги народу” по 97 округу в Броварах Київської області.

У фракції поведінку депутата назвали “неприйнятною” та засудили, а також пообіцяли розглянути на засіданні етичного комітету партії.

“Наша фракція приносить вибачення працівникам поліції й усім, кого могла образити ця ситуація”, – зазначають в політсилі.

Коментарі