12:09
08.12.2022

Пілот Karaya, який відвів літак від міста, отримав звання Героя України (ФОТО)

Йому також вручили орден “Золота Зірка”

Пілоту Повітряних сил ЗСУ Вадиму Ворошилову, який відвів свій несправний літак від Вінниці 12 жовтня та успішно катапультувався, отримав звання Героя України та орден «Золота зірка». 

Більше новин читайте в нашому Telegram

Відповідний указ президента України  Володимира Зеленського опублікували на офіційному сайті глави держави, пишуть Львівські новини.

В указі президента сказано:

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народу постановляю: присвоїти звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” Ворошилову Вадиму Олександровичу – майору».

Вадим Ворошилов з позивним Karaya 12 жовтня виконував бойове завдання зі знищення ворожих дронів-камікадзе Shahed-136 і за день встиг знищити п’ять «шахідів». У якийсь момент через технічні причини він почав втрачати керування літаком, однак зробив усе можливе, щоб відвести машину якомога далі від міської забудови і лише потім катапультувався.

6 грудня, у День Збройних сил України, він опублікував у своєму Instagram фото зі своїм закривавленим обличчя після катапультування.

«Скажу лаконічно. Нас нікому і нічому не зламати! Сили оборони України стоять на захисті не лише нашої Держави, вони стоять на захисті всього цивілізованого світу, це щит який оберігає західний світ від орди, яка залишає після себе лише хаос та розруху! Але цей захист дуже дорого вартує для синів України, тому це потрібно розуміти та пам’ятати!», – написав Вадим.

Читачам також цікаво:

Коментарі