17:49
08.08.2022

Планували вбивство Резнікова і Буданова: СБУ затримала кілерів рф (ВІДЕО)

СБУ затримала співробітників спеціальних служб росії, які  планували вбивства міністра оборони Олексія Резнікова та керівника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова.

«Зловмисники займались підготовкою до фізичної ліквідації міністра оборони та керівника Головного управління розвідки нашої держави, а також відомого українського активіста. За вбивство кожного з них російські «куратори» обіцяли винагороду у розмірі від 100 до 150 тисяч доларів США», – заявили у відомстві.

До складу ДРГ увійшов мешканець окупованого Луганська, який воював у незаконному збройному угрупованні «ЛНР». Він відповідав за пошук виконавця замовних вбивств.

Як стверджують у СБУ, виконавцем виступив мешканець Києва, який спершу за 5 тисяч доларів вбив українського військового.

«Це вбивство мало стати «тестовим випробуванням» перед виконанням основних завдань ворога. А для замаху на керівників оборонних відомств «зв’язковий» вирішив особисто прибути на підконтрольну українській владі територію», – заявляють правоохоронці.

Згаданий мешканець Луганська прибув на вільну частину України через білорусь і був затриманий разом із виконавцем у Ковелі. Як додають у СБУ, обом затриманим повідомили про підозру в державній зраді в умовах воєнного стану, а також в умисному вбивстві. Зараз вирішують питання про взяття їх під арешт.

Читачам також цікаво:

Коментарі