16:07
30.06.2023

Поліція затримала педофіла, жертвами якого стали понад 200 дітей

У Києві поліцейські викрили чоловіка, який розбещував малолітніх та продавав за кордон дитячу порнографію.

За весь час його дій постраждали понад 200 неповнолітніх дівчат. За це підозрюваний може провести наступні 15 років за ґратами.

Про це сьогодні, 30 червня, повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції у місті Київ, пишуть Львівські новини.

Навесні  правоохоронці отримали інформацію від працівників Департаменту кіберполіції, що невідомий чоловік надсилає в інтернеті порнографічний контент 12-річній дівчинці. У відповідь вимагає від неї аналогічні фото.

“Для розшуку кривдника одразу направились слідчі з розслідування сексуальних злочинів відносно дітей та упродовж кількох днів встановили 35-річного мешканця столиці”, — кажуть у поліції.

У ході проведення обшуку у квартирі зловмисника було виявлено докази його діяльності.

“Ми виявили та вилучили понад 4 терабайтів дитячого порнографічного контенту на комп’ютері та флеш-носіях чоловіка. При подальшому відпрацюванні встановили 181 епізод його злочинної діяльності та більш як 200 дівчаток віком від 10 до 17 років як з України, так і з іноземних країн, які потерпіли від дій фігуранта”, — розповів старший слідчий Дмитро Федорко.

За його словами, чоловік знаходив дітей у соцмережах та розпочинав спілкування з ними, видаючи себе за їх однолітка. З дівчатами він спілкувався на сексуальні теми та виманював фотографії шляхом обману, підкупу, шантажу та погроз вбивством чи зґвалтуванням. За деякими школярками він стежив і в реальному житті дорогою зі школи додому.

“Дитячу порнографію він продавав за кордон, і протягом тривалого часу такої діяльності отримав мільйонний дохід. Поки що ми встановили одного з постійних іноземних “клієнтів”, який купував у зловмисника дитячий порноконтент і двох його спільників, один з яких є громадянином росії”, — додав Федорко.

Коментарі