18:41
28.09.2021

Понад п’ять тисяч військових беруть участь у навчаннях оборонного характеру на Львівщині (ФОТО)

Мета – взаємосумісність наших Збройних Сил для протидії світовим та регіональним загрозам

Традиційне стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021» в Україні триває з 22 по 30 вересня 2021 року під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.

За масштабом, представництвом та сценарієм ці навчання є найбільшими в їхній 25-літній історії.

Фото: ЛОДА

Вони продемонстрували підсумок річної підготовки у злагодженні військових частин і підрозділів Збройних Сил України, практичне відпрацювання набутих знань та спільних дій та сумісності з підрозділами збройних сил держав-партнерів.

Фото: ЛОДА

Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021» відбувається у три етапи.

Фото: ЛОДА

«На першому та другому етапі відпрацьовують управління силами оборони держави у ході відсічі збройної агресії.  На третьому етапі планується відпрацювання елементів управління угрупуваннями військ у ході ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних Сил держав-партнерів. Україна запросила до навчань 16 країн-партнерів. В тому числі держави НАТО – США, Велику Британію, Канаду, ФРН, Угорщину, Польщу, Румунію, Литву, Словаччину, Туреччину. Також участь беруть держави-партнери НАТО з розширеними можливостями – Фінляндія, Швеція, Йорданія та Грузія, і держави, які приєдналися до програми НАТО «Партнерство заради миру» – Молдова та Азербайджан. Італія, Франція, Естонія та Латвія самі зголосилися до участі у навчаннях», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, який взяв участь у заході.

Фото: ЛОДА

Підготовка до навчання врахувала сучасні підходи до застосування військ країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років та Антитерористичної операції й операції Об’єднаних сил.

Фото: ЛОДА

Партнери, залучені до навчань, працюють у пунктах управління як штабні офіцери та оцінюють навчання.

Фото: ЛОДА

Читачам також цікаво:

Коментарі