08:59
13.02.2023

Посольство США закликало американців терміново залишити рф

Громадяни США мають покинути росію самостійно і якомога швидше

Американське посольство радить громадянам США не відвідувати росію, а тим, хто перебуває на її території – негайно виїхати.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Відповідне попередження опублікували на сайті посольства, пишуть Львівські новини.

“Не відвідуйте Росію через непередбачувані наслідки неспровокованого повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, потенційну можливість переслідувань і відбору громадян США для затримання посадовими особами служби безпеки Росії, свавільне застосування місцевого законодавства, обмежені польоти в Росію та з Росії, обмежені можливості Посольства допомагати громадянам США в Росії та можливість тероризму”, – йдеться в повідомленні.

Дипломати зазначили, що їм буде проблематично надати допомогу співвітчизникам у тих умовах, за яких посольства змушені працювати на території рф. І додали, що “громадяни США, які проживають або подорожують Росією, повинні негайно покинути цю країну.

У посольстві також нагадали, що американські банківські картки більше не працюють в росії, можливості скористатися комерційними авіарейсами обмежені. Тож американці мають покинути рф самостійно і якомога швидше.

Це не перший подібний заклик з боку посольства Сполучених Штатів. З таким же зверненням дипломати виступали на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну та у вересні 2022 року, коли в росії проводили мобілізацію.

Читачам також цікаво:

Коментарі