13:17
29.07.2022

Рада розширила список осіб, які не підлягають призову під час мобілізації

Українців, які втратили близьких родичів в результаті повномасштабної війни, не призиватимуть на військову службу під час загальної мобілізації.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомляє нардеп Олексій Гончаренко, пишуть “Львівські новини”.

Зокрема, призову не підлягають військовозобов’язані жінки і чоловіки, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії росії в Донецькій і Луганській областях, а також при забезпеченні національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванню збройної агресії проти України під час дії воєнного стану.

Пояснюється, що близькими родичами вважаються чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат або сестра.

Окрім того, право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації  тепер мають наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

Також Рада проголосувала за надання відпусток для догляду за дитиною не лише жінкам, а й чоловікам, у разі якщо обоє є військовослужбовцями.

Читачам також цікаво:

Коментарі