11:59
06.12.2022

рф застосувала в Україні найновіші крилаті ракети – NYT

Про це свідчить маркування на зброї

рф виготовила деякі крилаті ракети, які вдарили по Україні 23 листопада, через кілька місяців після посилення західних санкцій.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомляє The New York Times, пишуть Львівські новини.

Експерти досліджували залишки крилатих ракет Х-101, знайдені в Києві після атаки 23 листопада.

Згідно з доповіддю Conflict Armament Research, одна з ракет була виготовлена цього літа, а інша була завершена після вересня, про що свідчить маркування на зброї.

За словами одного з дослідників, той факт, що росія продовжує виробляти передові керовані ракети, такі як Х-101, свідчить про те, що вона знайшла способи купувати напівпровідники та іншу техніку попри на санкції, або ж у неї були значні запаси компонентів до початку війни.

Під час чотирьох попередніх дослідницьких поїздок до Києва після вторгнення слідчі виявили, що майже все сучасне російське військове спорядження, яке вони досліджували, наприклад, зашифровані радіоприймачі та лазерні далекоміри, було виготовлено із використанням західних напівпровідників.

Проте неясно, чи вичерпала росія свій запас крилатих ракет. Окупанти використовують у бою старі боєприпаси, бо вони складають більшу частину арсеналів рф.

Нагадаємо, вчора,  5 грудня, рф завдала чергового ракетного удару по Україні. Внаслідок цього на території Молдови поруч з українським кордоном виявили рросійську ракету.

Читачам також цікаво:

 

Коментарі