17:57
14.09.2021

Школи Львівщини отримають 40 млн грн у межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів»

Засновники шкіл подавали проєктні заявки до облдержадміністрацій

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.

«Львівщина цьогоріч отримає субвенцію з державного бюджету 40 млн грн. Це вдвічі більше у порівнянні з минулим роком. Зокрема, фінансування спрямують 20-ти школам із 17 територіальних громад: Городоцької, Давидівської, Дрогобицької, Зимноводівської, Золочівської, Львівської, Новояричівської, Самбірської, Старосамбірської, Стрілківської, Стрийської, Судовишнянської, Івано-Франківської, Солонківської, Великолюбінської та Пустомитівської», – розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Також він додав, що на фінансування проєктів претендували опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Засновники шкіл подавали проєктні заявки до облдержадміністрацій. ОДА формує перелік всіх проєктів із зазначенням пріоритетних і подає в Міносвіти, де відповідна комісія затверджує проєкти до фінансування.

Програма «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає фінансову підтримку закладам освіти на проведення реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд закладів загальної середньої освіти для формування нового простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища.

Читачам також цікаво:

Коментарі