12:17
28.09.2021

Софія Станько з Львівщини здобула перемогу на чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу

Дівчина навчається у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея

Вчора 15-річна Софія Станько змагалася у ваговій категорії до 52 кг серед дівчат у місті Хальмстад у Швеції на чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу.
Про це інформує пресслужба ЛОДА, пишуть “Львівські новини”.
 У присіданнях зі штангою їй підкорилася вага 115 кг, у жимі лежачи – 82,5 кг, а у тязі становій – 115 кг. Вирішальною, як розповідають в обласній федерації пауерліфтингу, стала третя спроба тяги станової, в якій Софія випередила своїх суперниць.
Сума триборства 312,5 кг дозволила нашій спортсменці вибороти перемогу на світовій першості. Новоспечена чемпіонка світу серед дівчат навчається у Яворівській гімназії імені Осипа Маковея.
В обід у боротьбу за нагороди чемпіонату світу вступив Остап Косик. У ваговій категорії до 83 кг серед юнаків Остап продемонстрував 230 кг у присіданнях, 145 кг у жимі лежачи та 240 кг у тязі становій. Лише 7,5 кг не вистачило представнику Львівщини до п’єдесталу пошани. Таким чином, у Остапа Косика четверте місце чемпіонату світу з класичного пауерліфтингу.
Для обох спортсменів це перший досвід участі у міжнародних змаганнях. Софія і Остап тренуються у Яворівській ДЮСШ під керівництвом тренерів Анатолія Погребінського та Василя Сахна.

Коментарі