11:04
06.09.2022

У літаку “Відень – Валенсія” росіянка вдарила дівчинку з України (ФОТО)

У дитини була подушка з зображенням воїна ЗСУ

У літаку рейсу Відень – Валенсія 50-річна «ватниця» ударила дівчинку з України.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це повідомила мати дівчинки Роксолана Малий на своїй Facebook-сторінці, пишуть Львівські новини.

«Селена хоче в туалет, складає столик, а з сидіння перед нею просовується рука в наш ряд, замахується і дає їй ляпаса, який прийшовся по спині, бо Селена якраз розвернулася в сторону проходу.. Селена виглядає дуже наляканою, каже, що не знає, що трапилося, і що їй дуже неприємно.. Перелякана виходить в туалет», – розповіла жінка.

Мати дівчинки зробила зауваження жінці, але та вдавала, що начебто спить.

Поки донька була у вбиральні Роксолана вирішила провести експеримент. Вона розклала і склала столик перед сидінням Селени, нібито імітуючи повернення дитини на місце. У цей час там, де мала стояти дівчинка, з’явилася рука і “смачно замахнулася”. Цього разу “удар” пройшовся в повітря.

«Викликаю бортпровідника. Він звертається до мадам, мадам все ще вдає, що спить. Бортпровідник продовжує озвучувати вимоги до мадам, яка все ще не розплющує очі. Бортпровідник не здається. Мадам не витримує, повертається до мене і каже: Женщіна, ваши дєті нєвоспітаниє!», – розповіла Роксолана Малий.

Мати дівчинки написала заяву до поліції.

«Нас ескортували окремо від мадам, зібрали дані та покази, інструктували щодо подальших дій. Відповідно до настанов, ми далі звернулися за медичним обстеженням, яке є необхідним для того, щоб подати заяву в полцію, і, власне подали заяву в поліцію», – зазначила Роксолона Малий.

Перед тим, як вийти з літака, українка голосно звернулася до інших пасажирів-іноземців англійською мовою:

“У цьому суть війни в Україні. Вона б’є мою дитину, оточуючі це бачать, а вона каже: “Я нічого не робила” і звинувачує в цьому мене”.

Після цього сусіди “мадам” та інші люди, які сиділи неподалік “місця інциденту”, почали підтверджувати, що жінка дійсно вдарила дитину і намагалася зробити це знову.

Читачам також цікаво:

 

 

Коментарі