13:13
08.04.2021

У ЛМР заявили, що Львів рухається до дефолту

Із 73 ОТГ Львівської області не виконали план І кварталу за доходами загального фонду 19 ОТГ

7 квітня під час засідання комісії ЛМР з питань фінансів та планування бюджету керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявив, що Львів шаленими темпами рухається до дефолту.

Про це пишуть Львівські новини з посиланням на leopolis.news

Засідання бюджетної комісії ЛМР відбувалося в режимі zoom-конференції. Відео з коментарем Іщука оприлюднено на сторінці Мар’яни Куц у Фейсбуці.

“21 червня ми повинні віддати 440 мільйонів Ощадбанку в Києві за наші запозичення. На сьогоднішні день, по моїх підрахунках, не вистарчає більше ніж 200 млн. Таким чином я повністю припиняю всі видатки з бюджету розвитку для того, щоб запобігти дефолту, який нам грозить божевільними темпами. Майте на увазі, ми прийняли бюджет розвитку у 850 млн. За перший квартал поступило 4 %. Я повітрям фінансувати не можу”, – заявив Олег Іщук під час засідання комісії. 

Нагадаємо, що бюджет розвитку наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна (приміщень) та землі.

Окрім невиконання бюджету розвитку Львів не виконав бюджет за І квартал ц.р. і за доходами загального фонду. При квартальному плані в 1 млрд 993 млн 807,6 тис. грн недоїмка становить 35 млн 979,8 тис. грн. Із 73 ОТГ Львівської області не виконали план І кварталу за доходами загального фонду 19 ОТГ.

Наталія Шелестак, депутатка ЛМР, на своїй сторінці у фейсбук висловила свою думку щодо ситуаціїї, що склалась.

“Вчора пан Олег Іщук на бюджетній комісії заявив про те, що Львів на грані дефолту! Сьогодні мені дзвонять журналісти і питають чи це так.

Я не знаю! Доступу до інформації по рахункам жоден депутат не має! Звичайно, ми будемо робити відповідні запити і розбиратися з ситуацією, яка складається…

Але я переконана, що місто не зупинити і всі негаразди ми переживемо гідно. Можливо змушені будемо якісь проекти перенести на кращі часи… Як на мене, зараз саме важливе, що маємо робити – підтримка медиків і використання всіх можливостей для надання вчасної медичної допомоги всім потребуючим .

І все в нас буде добре! Без варіантів!”

Також читайте:

Коментарі