14:28
20.09.2022

У Львові австрійський хірург прооперував 12 діток (ФОТО)

П’ять операцій були надскладними

Відомий отоларинголог з Австрії Міхаель Рудес упродовж тижня у лікарні святого Миколая Першого медичного об’єднання Львова оперував та консультував дітей з деформаціями вушної раковини та носа.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це інформує ЛМР, пишуть Львівські новини.

Серед прооперованих діток – 7-річна Евеліна з Полтави, якій повернули здатність повноцінно чути.

7-річна Евеліна народилася з частинкою вуха та поганим слухом. Лікарі дитячої лікарні разом з австрійським колегою змогли це виправити. Втручання разом із Міхаелем Рудесом провела отоларингологиня лікарні Мар’яна Черкес разом із командою лікарів. Через пів року Евеліну чекає ще косметичне втручання.

Загалом упродовж тижня Міхаель Рудес допомагав дітям з вродженими вадами, дефектами обличчя та вух. За цей час він проконсультував 40 маленьких пацієнтів, 12 прооперував.

П’ять втручань були надскладними. Та лікар каже, що це не останній його візит, адже повернутися у львівську лікарню з наступним візитом він планує уже через півроку.

Довідка

Міхаель Рудес – отоларинголог, завідувач відділення ЛОР та хірургії голови і шиї Державної лікарні Верхня Штирія (Австрія), член Європейської ради з отоларингології, хірургії голови та шиї.

Читачам також цікаво:

Коментарі