13:16
22.09.2022

У Львові можуть повернути масковий режим

Станом на сьогодні госпіталізовано 135 хворих з ковідом, з них 15 дітей

Медики фіксують збільшення хворих на коронавірус, проте рівень госпіталізації залишається приблизно на однаковому рівні.

Більше новин читайте в нашому Telegram

Про це інформує пресслужба ЛМР, пишуть Львівські новини.

Ситуацію щоденно моніторять і за потреби – прийматимуть оперативні рішення. Мерія вкотре закликає вакцинуватись, адже щеплення мінімізує ризик смертельних ускладнень.

«Станом на сьогодні в наших міських медичних закладах госпіталізовано 135 хворих з ковідом, з них 15 дітей. Можемо стверджувати, що в останні тижні збільшується кількість позитивних тестів. Якщо говорити про госпіталізацію, то вона зберігається приблизно на одному рівні з невеликим ростом.

Вірус переважно вражає тих, хто має супутні захворювання. Якщо є якісь найменші ознаки захворювання – потрібно здавати тест і самоізолюватись, щоб не наражати інших на небезпеку.

Ми моніторимо ситуацію, якщо буде потреба в додаткових заходах – ми про це інформуватимемо», – прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

До слова, зараз у Львові діє 9 стаціонарних пунктів вакцинації у міських поліклініках, де можна щепитись першою чи другою дозою вакцини, або ж ревакцинуватись – тобто зробити бустерну дозу.

Читачам також цікаво:

 

 

Коментарі