17:19
28.04.2021

У Львові семінаристи знімають відео у TikTok на тему релігії (ВІДЕО)

Семінаристи знімають і монтують відео самотужки

Чи можна робити тату, хімія гріха та як переодягаються семінаристи. Такі відео для соцмережі TikTok знімають семінаристи. Також вони ведуть сторінку у Instagram, де відповідають на різні запитання підписників. Семінаристи навчалися на медіа курсах Українського католицького Університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії.

Про це пишуть Львівські новини з посиланням на Суспільне.

Блогери “в чорному”, або ж семінаристи, які знімають для соцмережі TikTok. Хлопці кажуть, так хочуть показати, що церква є сучасною. Семінаристи знімають і монтують відео самотужки.

“Мені насправді подобається два відео TikTok, які також сподобались іншим. Один має 62 тисячі переглядів, інший — 37, 5 тисяч. Один з них це є “Хімія гріха”, — розповідає співавтор проєкту “Пізна. YOU” Мар’ян Бліхарський.

Також брати ведуть сторінку в Instagram, де розповідають про Бога і відповідають на питання підписників.

“Найчастіше ці запитання стосуються абсолютно різних тематик. Це може бути і якісь практичні питання про сповідь, про молитву, якісь різноманітні поради психологічного такого спрямування, так само це можуть бути питання щодо вчення церкви, наприклад, різні моральні питання, щодо дошлюбної чистоти, або різних, скажімо, забобонів”, — каже співавтор проєкту Святослав Онишкевич.

Читачам також цікаво:

Коментарі