12:50
14.07.2021

У Львові відкриють найбільший в Західній Україні логістичний центр “PORT”

На території логістичного центру будуть торгові зали, адміністративні будівлі, офіси представницького класу, кав’ярні та зона відпочинку із озером

Один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку торгівлі з країнами ЄС, наповненню бюджету ОТГ та створенню 1000 нових робочих місць, пишуть “Львівські новини”.

15 липня на Львівщині, на території Давидівської ОТГ, в селі Пасіки-Зубрицькі відбудеться презентація та урочисте закладання іменних цеглинок нового логістичного центру PORT за участі журналістів та ідеологів комплексу.

Логістичний хаб буде збудовано в селі Пасіки-Зубрицькі, біля вулиці Зелена, що на околиці Львова. Загальна площа території становить 8,08 га., об’єкт спроектовано, як комплекс, в якому буде все необхідне для ефективного ведення бізнесу. Площа складських, адміністративних та торгових приміщень 42 000 м2.

Повністю логістичний центр планується здати в експлуатацію до кінця 2022 року. Втім, будівництво буде вестися почергово і першу чергу планують здати в четвертому кварталі цього року. В комерційній нерухомості Львова з’явиться новий масштабний інфраструктурний об’єкт на 36 900 м2 складських, 2600 м2 – торгових і 1400 м2 – адміністративних приміщень, куди вже цього року заїдуть перші бізнеси.

«Будівництво такого масштабного логістичного центру для Львівщини має дві важливі складові – внутрішню і зовнішню. Завдяки створенню хабу область отримає 1000 робочих місць, а наші бізнесмени хороший інноваційний термінал для пожвавлення торгівлі з країнами Європейського Союзу, з якими Львівщина має хороші партнерські стосунки», – говорить голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Складський комплекс PORT відрізняється вигідним розташуванням – неподалік від обласного центру і водночас поруч з основними транспортними артеріями, які сполучають Львів з іншими містами України та прикордонними містами ЄС, а тому область зацікавлена в створенні таких масштабних, інноваційних об’єктів та залученні багатомільйонних інвестицій.

PORT – унікальний проект на сьогодні в Україні, має зручну бізнес-модель при котрій власник купує приміщення на стадії будівництва та має можливість гнучкого вибору, адаптації під себе та зміни наповнення.

«Ми з нашими партнерами створюємо у Львові один з найбільших в Західній Україні логістичних центрів, якого потребує наша прикордонна область, а за великим рахунком уся країна. А тому готові інвестувати в цей масштабний проєкт сотні мільйонів гривень», – говорить один з інвесторів будівництва, співвласник компанії «Регно Італія Уа» Роман Городечний.

Ще однією відмінністю комплексу стане те, що інвестори будують не великий сірий склад, а простір для життя і бізнесу, з сучасним продуманим дизайном, інфраструктурою та комплексним вирішенням низки побутових питань, які зазвичай відволікають від основного бізнесу орендарів.

«Ми наповнюємо простір життям! І для нас краса – як окрема функція будь-якого продукту. У цих словах вся філософія бізнесу нашої компанії, а тому ми збудуємо кращий в Україні логістичний центр PORT, з неординарними та оригінальними фасадами, з продуманою інфраструктурою, в якому буде зручно вести бізнес і комфортно працювати команді», – говорить один з інвесторів, засновник  компанії з девелопменту та управління нерухомістю Alterra Group Дмитро Ковальчук.

До слова,  Alterra Group і залишається управляючою компанією по завершенню реалізації проекту.  Тому навіть після повного завершення комплексу компанія буде повністю керувати та організовувати роботу PORT.

На території логістичного центру будуть не лише складські приміщення, але й торгові зали, адміністративні будівлі, офіси представницького класу, кав’ярні та зона відпочинку із озером.

«Для нашої Давидівської ОТГ логістичний центр об’єкт дуже привабливий. Адже з огляду на переваги, які дала місцевим громадам децентралізація і адміністративна реформа бюджет ОТГ отримає чималі надходження з оренди землі, податку на нерухомість, податків з доходів фізичних осіб, що тут працюватимуть», – впевнений голова Давидівської ОТГ Володимир Керницький.

За оцінками експертів один з найбільших у Західній Україні логістичний центр PORT сприятиме розвитку інфраструктури та малому і середньому бізнесу регіону.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Компанія Alterra Group працює на українському ринку нерухомості з 2016 року.  Основний профіль діяльності – управлінням комерційною нерухомістю. З 2019 року компанія розвиває новий напрямок – девелоперський.

У портфелі компанії 36 об’єктів нерухомості, 420 орендарі та більше 137 500 м² в управлінні. Її фахівці мають успішний досвід управління складами, торговими приміщеннями,  офісами та бізнес-центрами у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові та Мелітополі. Команда Alterra Group не рівняється на конкурентів, а використовує новаторські підходи.

У 2019 році компанія започаткувала новий напрямок діяльності – девелопмент. Найбільш грандіозним та успішним проектом Alterra Development стала тотальна реновація великого старого складського приміщення в одному з центральних районів Києва, на місці якого побудувала сучасний бізнес-центр для ІТ — Palo Alto. Його архітектурні та дизайнерські рішення стали надбанням та окрасою багатьох професійних каталогів. Згодом на сусідній території компанії побудувала 2 бізнес-центри та офісну будівлю Palo Verde.  Загальна площа IT комплексу – 7 548м2.

Одним із наймасштабніших об’єктів, що будує компанія у співпраці з співінвесторами є логістичний центр PORT у Львові площею 42 000 м.кв, що матиме складські, торгові, адміністративні та офісні приміщення, кав’ярні та зони відпочинку.

Додаткова інформація: https://www.alterragroup.com.ua/

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

Regno (ТзОВ «Регно Італія УА») – компанія-імпортер, заснована у 2014 році з метою зробити якісні європейські продукти доступними українським споживачам.

Regno займається імпортом та дистрибуцією алкогольних напоїв, сирів, молочної продукції та делікатесів з понад 10 країн світу. Головний офіс компанії розташований у Львові, філії – у Києві, Одесі та Харкові.

Продукцію Regno можна придбати в найбільших національних та регіональних мережах України. Співпрацює з сектором HoReCa.

За результатами аналізу об’єктів господарювання України, проведеного у 2019 році, Regno нагородили званням ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2019. Підставою для нагородження стали результати компанії в рейтингу по Україні — перше місце («Золото») серед господарських товариств за показником «Чистий прибуток».

Асортимент імпортованої компанією продукції складає понад 250 позицій алкоголю (46 брендів та вина з малих шато Франції) і більш ніж 320 позицій делікатесів (29 брендів).

Компанія Regno – ексклюзивний імпортер таких світових брендів, як Fiorelli, Valdo, Kaserei Champignon, Landana та інших.

Місія компанії – відкривати найкращі смаки світу, перевершувати очікування кожного.

Додаткова інформація: http://regno.ua/

Читачам також цікаво:

Коментарі