16:19
18.10.2021

У Львові збирають кошти на візки для двійнят зі СМА

Залишилося зібрати ще 38 474 грн

Для двох діток зі СМА Лук’яна та Софійки необхідно придбати візки німецького виробника. Їх планують купити у Польщі, із ввезенням в Україну має допомогти Благодійний фонд «Даймо надію».

Про це інформує “Твоє місто”, пишуть “Львівські новини”.

Софія і Лук’ян не сидять самостійно, не тримають голову, м’язи спини слабкі і вони швидко втомлюються, в ніжках виражені контрактури, дихають вони лишень з допомогою ШВЛ. Тому діти потребують комфортної спинки сидіння, яка змінює кут нахилу практично до лежачого положення. Спинка доволі тверда, щоб дитина не провалювалася і водночас з м’яким покриттям, щоб не гризла.

Також візки мають мати посилену вісь, щоб вони не ламалися через додаткове навантаження апаратами ШВЛ, відсмоктувачем та пульсоксиметром.

За попередніми підрахунками, вартість одного візка становить 140 тисяч гривень. Благодійний фонд «Даймо надію» проплатив 147 000 грн. Наталі вже вдалося зібрати 95 526 грн, залишилося ще 38 474 грн.

Реквізити для допомоги Софї та Лук’яну: 

5168745030803057

Радиш Н.С.

Дітки мають генетичне захворювання м’язів (СМА), хворобу Вердніга-Гофмана. Вони поступово втратили навики рухатися, можливість самостійно їсти, говорити і навіть дихати.

Тривалість і якість життя таких дітей напряму залежить від догляду за ними 24 години на добу, від фізичної реабілітації і підтримки дихальної системи. У таких діток уражаються м’язи і внутрішні органи, тому є труднощі з травною та серцево-судинною системою.

Вони не утримують голівок, не сидять самостійно, а більшість дня проводять у своїх ліжечках.

Читачам також цікаво:

Коментарі