10:07
13.10.2021

У Личаківській колонії викрили потужне угрупування наркоторговців (ФОТО)

У кожного з учасників були свої ролі: збір коштів із засуджених, придбання та постачання заборонених речей до установи, підбір кур’єрів та збут

Поліція Львова викрила діяльність злочинної групи та припинили канал постачання наркотиків до в’язниці. Серед учасників – арештовані та особи з “волі”. А контролював “роботу” так званий “смотрящий” у виправній установі. 

Про це інформує Поліція Львівщини, пишуть “Львівські новини”.

Організував протиправну діяльність 25-ти річний львів’янин, засуджений до чотирьох років позбавлення волі за розбій. Маючи авторитет та зв’язки у кримінальних колах, отримав статус так званого «смотрящого» за одним із відділенням у Личаківській виправній колонії. З-поміж її утриманців обрав учасників, які увійшли до складу злочинної групи. Також, долучив осіб, які раніше відбували у колонії  покарання.

У кожного з них були свої ролі: збір коштів із засуджених, придбання та постачання заборонених речей до установи, підбір кур’єрів та збут.

Доставляли наркотики до виправної колонії шляхом так званих «перекидів».

10 жовтня, одного з учасників групи правоохоронці затримали під час спроби доставити товар на територію установи. Крім того, за місцями утримання підозрюваних та їх проживання провели санкціоновані обшуки. Вилучили наркотики, мобільні телефони та банківські картки.

11-12 жовтня на підставі отриманих доказів шістьом учасникам угруповання слідчі повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України з кваліфікуючою ознакою – вчинення у складі організованої злочинної групи.

Щодо затриманого учасника злочинної групи –  вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу, щодо решти – про їх перевід до інших виправних установ.

Читачам також цікаво:

Коментарі