17:57
10.02.2022

У Португалії трагічно загинув 22-річний львів’янин Ілля Романський

Пошуки тіла хлопця тривають

У вівторок, 8 лютого, під час купання в Атлантичному океані зник 22-річний артист балету зі Львова Ілля Романський. Пошуки тіла хлопця тривають.

Більше новин читайте в нашому Telegram!

Про трагічний інцидент повідомили на Facebook-сторінці “Royal Russian Ballet”, пишуть “Львівські новини”.

8 лютого артисти балету в процесі туру приїхали до португальського міста Порту. Після поселення у готелі двоє хлопців вирішили скупатися в Атлантичному океані. В океані якраз вирував шторм. Першим пішов плавати технік балету Дмитро, а за ним – Ілля.

«Як тільки він (Ілля) зайшов у воду, його одразу ж змило великою хвилею. Побачивши це, Діма кинувся на допомогу Іллі, який нерухомо плив на спині. Їх обох стало сильно зносити течією. Діма обхопив Іллю, почав тягнути його до берега і відчайдушно кричати про допомогу. Вони майже допливши до найближчого кам’янистого берега, Діма намагався витягнути Іллю, який втратив свідомість, але вибратися не виходило. Ще одна велика хвиля відірвала Іллю від Діми», – йдеться у дописі.

Тоді вже до них на човні припливли рятувальники. Першим з води вдалося витягнути Дмитра, його одразу госпіталізували. Іллю не вдалося тоді врятувати, його віднесло течією.

Вже другий день у Порту тривають рятувальні операції. До пошуків тіла зниклого львів’янина залучили катери, човни та гелікоптер.

Фото: Royal Russian Ballet

Добровольці оглядають скелі та берегову лінію. Також прибув Консул України в Португалії, консульство забезпечує підтримку та контролює ситуацію.

Більше новин читайте в нашому Telegram!

Читачам також цікаво:

 

Коментарі