16:30
07.04.2021

Цієї суботи на Львівщині відбудеться пробне ЗНО: що потрібно знати та взяти

Результати пробного тестування з’являться 16 квітня.

Вже цієї суботи, 10 квітня, відбудеться пробне ЗНО.

Про це повідомляє “Твоє місто”, пишуть “Львівські новини”.

Кожен зареєстрований учасник зможе скласти тест з одного навчального предмета з переліку: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

Керівниця Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк зазначила, що цьогоріч найбільше учасників обрали англійську мову – 4 112 осіб, математику – 3 492 особи, українську мову та літературу – 2 972 особи.

Зазначається, що усі предмети, окрім англійської мови, відбуватимуться у Львові, усіх районних центрах, містах Борислав, Новий Розділ, Новояворівськ, Червоноград.

Тестування ж з англійської мови проводуитимуть у п’яти містах: Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград.

Що потрібно мати з собою?

При вході в пункт пробного зовнішнього незалежного оцінювання учасник повинен показати: паспорт або свідоцтво про народження, а також запрошення-перепустку. Достатньо буде продемонструвати їх у «Дія».

Окрім цього, необхідно мати із собою дві ручки та медичні маски.

За словами Лариси Середяк, станом на сьогодні, половина учасників пробного ЗНО не відкрили своїх запрошень, у яких вказана адреса пунктів тестування.

Вона закликала активніше долучатися до цього процесу, аби знати місце, де відбуватиметься тестування.

Якщо виникне проблема, просять звертатися на електронну скриньку центру.

Перепустка-запрошення розташована на інформаційних сторінках учасників пробного ЗНО. Для цього необхідно увійти в особистий кабінет за логіном та паролем. У разі втрати – звернутися до Центру.

Чи повернуть гроші, якщо учасник не з’явився на пробне ЗНО?

У разі неучасті учасника у пробному тестуванні – кошти не повертатимуть, однак він/вона має право отримати примірник тестового зошита упродовж трьох днів. Для цього потрібно звернутися у пункт тестування, який вказаний у запрошенні-перепустці.

Коли будуть результати?

Результати пробного тестування з’являться 16 квітня.

11-14 квітня на інформаційних сторінках учасників розмістять усі зошити пробного тестування, завдання з яких можна розв’язати самостійно.

Для окремих учасників пробного ЗНО-2021 створили спеціальні умови. Зокрема, надали можливість виконати роботу в аудиторії на першому поверсі, використовувати слуховий апарат тощо.

Нагадаємо, що основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії.

Також читайте:

 

Коментарі