19:20
21.01.2021

Українські діти підуть до школи 25 січня

З понеділка, 25 січня продовжать діяти каранинні обмеження в усіх українських закладах освіти, які діяли до 8 січня. Обмеження, які були встановлені з 8 по 24 січня, втратять свою силу.

Як повідомляють на сайті Міносвіти, під час карантину заборонено:

  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю понад 20 осіб, крім дитячих садочків, шкіл, а також закладів позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим Covid-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти і персоналу цього закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Крім того, у Міносвіти нагадали, що під час карантину самоізоляції підлягають ті, хто прибув в Україну для навчання у закладах вищої освіти з держав або є громадянами держав зі значним поширенням Covid-19. Ця норма не застосовується до осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на Covid-19 людиною.

Нагадаємо, за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання у змішаному або очному форматах – про це заявив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Коментарі