15:15
29.11.2021

Український бренд “Andreas Moskin” відмовився від співпраці з блогерами, які влаштували гучну вечірку в День пам’яті жертв Голодомору

У Всеукраїнський день жалоби блогер-мільйонник святкував свій день народження

У суботу, 27 листопада, у день пам’яті жертв Голодомору, у Львові блогери та інстаграм-знаменитості влаштували вечірку у Будинку вчених. В цей день в країні обмежують проведення заходів розважального характеру. 

Проте, блогер із Чернівців Олександр Заліско вирішив відсвяткувати свій 29-ий День народження. Вечірка супроводжувалося застіллям, гучною дискотекою, відвертими виступами шоу-балету і таким ж конкурсами. Сам Заліско назвав свою “тусу” “найграндіознішою вечіркою року”.

Реакція  у соцмережах не забарилася. Чи не першим звернув увагу на таке дійство відомий український бренд чоловічих костюмів “Andreas Moskin”, адже День пам’яті жертв Голодомору на державному рівні визначено як скорботний.

Журналісти “Львівських новин” поспілкувались  із засновниками  бренду Андрієм Моськіним та Андреасом Білоусом, які рішуче заявили, що відомий бренд припиняє співпрацю з блогерами, котрі були присутні на вечірці.

“Загалом вважаємо, що тут справа не про те, чи можна святкувати в цей день, чи не можна. Оскільки багато людей писало, що цього дня проводять і телешоу, і вручають премії національного зразка. Але річ у тому, що ми транслюємо. Якщо ми – лідери думок (ред. – блогери), то ми повинні показувати певні цінності та притримуватись їх. Особливо в той час, коли багато важливих речей обезцінились. Блогери роблять абсолютно все, що хочуть і, по суті, закликають та транслюють це для інших людей. Тобто вони створюють деструктивну ситуацію, деструктивне відношення, в результаті –  ми втрачаємо багато цінностей. Головне: що ми святкуємо, в якому стилі святкуємо і де ми святкуємо в цей день! І, власне, через це бренд “Andreas Moskin” з усіма діячами цієї вечірки припиняє співпрацю.”

Також вони додали, що лідери думок (ред. – блогери), зазвичай, в сторіс завжди дуже правильні, захищають, висловлюють свої позиції, а тут вийшло так, що їм байдуже на усе це.

Нагадаємо, що у Львові в цей день відбулися заходи з вшанування пам’яті жертв Голодоморів.

Щороку у четверту суботу листопада вшановують пам’ять мільйонів вбитих українців.

Більше новин читайте в нашому Telegram!

Читачам також цікаво:

 

 

 

Коментарі