16:50
10.06.2021

В Україні збережеться тепла дощова погода

Похолодання буде короткочасним

 Погода в Україні найближчим часом буде нестабільною та періодично дощовою.

Про це повідомляє “Sinoptik”, пишуть “Львівські новини”.

Дощі будуть то  теплі, нетривалі, то часто грозові, іноді  сильні, подекуди – невеликі, дрібні. Але червневі дощі – запорука гарного  врожаю. Крім того, дощі полегшують стан людей, які страждають на алергію.  Алергію в червні може викликати цвітіння жита, подорожника, щавлю.

Ще один  плюс дощів – вони очищають повітря від хімічних та мікробних забруднень.  13-14 червня холодний фронт на недовгий час зайде  на територію країни та знизить температуру повітря в залежності від регіону на  3-7 градусів.

У західній частині України 11-12 червня будуть грози, денна температура  до +23° С. Уникне дощової погоди тільки Закарпаття. 13-14 червня стане значно  холодніше, до +17° С вдень. Грози залишать регіон, на зміну прийдуть невеликі  дощі. Похолодання буде короткочасним.

На півдні країни 11-13 червня дуже тепло, дощитиме. Грози повільно  відступають. В Одесі ймовірність дощу в суботу невелика. 14 червня, у  понеділок, температура повітря знизиться, дощі литимуть знову.  Найтеплішою з 11 по 13 червня буде Херсонська область, до +27° С.  Безхмарний день в суботу у Миколаєві. Температура Чорного моря біля Одеси  +16.2° С, Азовського біля Бердянська +20.8° С

На сході України 11-13 червня температура повітря до +24° С. У понеділок  може бути невелике похолодання. З п’ятниці по понеділок у східних областях  весь час, з різною періодичністю та інтенсивністю, йтимуть дощі. Вітер буде  південних напрямків, слабкий до помірного. Погода в ці дні вередлива.

У центральній Україні 11-12 червня температура повітря до +24° С, у  Полтавській області до +21° С. 13-14 червня температура повітря знизиться,  особливо різко похолоднішає у Вінницькій області. Звичайно, дощі, як і всюди в  Україні, теж пройдуть.

У Північних областях країни в п’ятницю денна температура повітря +21…+23°  С, в суботу до +25° С. У неділю та на початку тижня очікується зниження  температури на кілька градусів. Часом йтимуть дощі, інтенсивніші очікуються у  неділю.

У Києві п’ятнична погода буде дуже мінлива: то сонце, то дощ, то гроза, то  похмуро, то ясно. Температура вдень становитиме +22…+23° С. У суботу ймовірність опадів невелика, вдень температура буде до +24° С. У неділю  стане прохолодніше на 3-5 градусів, дощів буде більше, але й сонечко в цей  день теж з’явиться.

Коментарі