16:03
13.10.2021

Ілля Ніжніков привітав митників-АТОвців з Днем захисника України (ФОТО)

Ті, хто недавно повернувся з фронту, тепер працюють на пунктах пропуску

З нагоди ПокровиДня захисника України та козацтва, що відзначається 14 жовтня, начальник Львівської митниці Ілля Ніжніков привітав інспекторів митниці – ветеранів АТО/ООС та вручив їм Подяки за сумлінне виконання службових обов’язків, захист національних інтересів і митної безпеки України. 

Фото: Львівська митниця

«Сьогодні вони серед нас, у цьому залі. Згадаймо 2014 рік, коли почалися бойові дії на Донбасі, коли українці, наперекір очікуванням росіян, не злякались, не втікали закордон, а пішли добровольцями чи в складі Збройних сил України, з різних міст та сіл, різного віку та професій. Воювали за українські території, за те саме Дебальцеве, де народився Сосюра, автор рядків – «Любіть Україну, як сонце, любіть», за Донецьк, де зростав Василь Стус, за Краматорськ, де жив Степан Чубенко який мріяв стати відомим футболістом, але в 16 років був катований та розстріляний бойовиками через синьо-жовту стрічку на наплічнику. У кожного була своя мотивація, але ніхто так не об’єднує народ у націю, як її герої та захисники», – зазначив Ніжніков.

Фото: Львівська митниця

Працівники Львівської митниці, за словами Ніжнікова, роблять все можливе, аби наша країна була сильною та фінансово захищеною.

Фото: Львівська митниця

Впродовж січня-вересня, завдяки роботі митників Львівщини, бюджет країни отримав понад 23 мільярди гривень.

Фото: Львівська митниця

За той же період підрозділи Львівської митниці, (в тому числі, і Галицької митниці) відкрили майже 2 тисячі справ про порушення митних правил, на суму близько 140 мільйонів гривень.

Фото: Львівська митниця

«Ті, хто недавно повернувся з фронту, сьогодні теж працюють на пунктах пропуску. Недавно «Львів-аеропорт» прийняв шестеро «новобранців» – ветеранів АТО. То ж хочу подякувати всім і кожному, хто тоді не злякався, хто не знав, що там буде і чи повернеться живим. Бо кожен наш день – без вибухів і людських втрат, усмішки наших дітей, які не чули свисту куль, це подяка кожному воїну за те, що ризикував життям. Слава Україні!», – привітав учасників заходу начальник Львівської митниці.

Фото: Львівська митниця

Читачам також цікаво:

Коментарі