16:44
03.02.2023

Впродовж 2022 фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 328 населених пунктів Львівщини

Роботи здійснюються за підтримки Львівської ОДА та взаємодії з місцевими радами

В процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру, у  2022 році, щодо адміністративно-територіальних одиниць, фахівцями Держгеокадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 328 населених пунктів Львівщини.

Про це повідомляє пресслужба ГУ Держгеокадастру у Львівській області, пишуть Львівські новини.

Від початку цього року, впродовж січня, до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 117 населених пунктів Львівської області. Ці роботи здійснюються за підтримки Львівської облдержадміністрації, взаємодії з місцевими радами.

«Щорічно наші працівники організовують роботи з оновлення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Львівщини, проводять заходи з підготовки землевпорядної документації. Ця робота координується та здійснюється фахівцями Держгеокадастру в інтересах громад, адже після оновлення нормативної грошової оцінки земель зростають надходження до місцевих бюджетів, одночасно зростає спроможність громад у вирішенні питань їх розвитку у майбутньому»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Також, у 2022 році, організовано та завершено роботи з коригування (оновлення) нормативної грошової оцінки земель 177 населених пунктів Львівської області.

“Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються  в оренду”, – йдеться у повідомленні.

Згідно чинного законодавства нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

Для зручності громадян передбачена можливість on-line замовлення витягу про НГО земельної ділянки через офіційний веб-сайт Держгеокадастру.

Читачам також цікаво:

 

Коментарі