10:42
06.05.2021

Як Львів святкуватиме 765-ту річницю з дня заснування

Цього року церемонія, створена за найкращими європейськими зразками стилізованих історичних урочистих подій.

Сьогодні, 6 травня, Львів відзначає 765-ту річницю з дня заснування міста.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, що  о 13.00 год. біля головного входу до міської Ратуші відбудеться оновлена урочиста церемонія з нагоди Дня міста Львова, пишуть “Львівські новини”.

“У зв’язку з карантином ми не проводимо жодних масових заходів, але провести урочисту церемонію все ж зобов’язані. Цього року вона буде особливою – завтра ми зробимо новий офіційний церемоніал почесної варти з нагоди Дня міста. Ми впроваджуємо нову традицію, які свідчитиме про наші коріння державотворення. Ми звернемо увагу львів’ян на далекий 1300 рік, коли наша держава, Королівство Русі, була сильною, міцною, а місто Лева було столицею цієї держави. Цим церемоніалом ми хочемо звернути увагу львів’ян на витоки нашої державності та відзавтра впровадити в нашому місті почесну варту, яка є в багатьох європейських країнах, – розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку ЛМР. 

Цього року церемонія, створена за найкращими європейськими зразками стилізованих історичних урочистих подій.  До концепції створення церемонії долучилися військово-історичний клуб “Орден Паладинів”, що діє при громадській організації “Спілка молоді “Нове покоління”, а також громадські діячі та історики.

джерело: ЛМР

Ціль церемонії – показати Львів, як столицю давнього королівства із 700-літньою історією від середньовічної української державності. У церемонії візьмуть участь історичні реконструктори «Ордену Паладинів» та стилізовані король і королева. 

“Львівська міська рада не буде проводити жодних масових заходів з нагоди Дня міста. Мешканців та всіх тих, хто завтра долучиться до урочистої церемонії, просять дотримуватись карантинних обмежень: одягати маски та зберігати дистанцію”, – йдеться у повідомленні.

Читачам також цікаво:

Коментарі